fbpx

https://crm.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/crm-sales-service.svg
26 травня 2021 рокуКиїв
https://crm.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/shin-320x320.jpg
NEW BUSINESS TECHNOLOGY

Сергій Шин

Сергій Шин є комерційним директором однієї з провідних ІТ-компаній Казахстану, що володіє унікальною експертизою у сфері побудови та розвитку контакт-центрів, а також єдиною в регіоні має Діамантовий партнерський статус від визнаного лідера світового ринку систем корпоративних комунікацій – компанії Avaya.

Бувши випускником інженерно-механічного факультету, Сергій досить довго пропрацював у сфері машинобудування. У 2011 році приєднався до команди великого міжнародного ІТ-дистриб’ютора, де пройшов шлях від регіонального менеджера до директора представництва.

Паралельно з розвитком професійної експертизи отримував бізнес-освіту – диплом з фінансового менеджменту, MBA (City Business School) і ступінь доктора бізнес-адміністрування (DBA, ALMA University).

З 2020 року Сергій Шин курує розвиток системи продажів і компанії NEW BUSINESS TECHNOLOGY в цілому на території Республіки Казахстан.


Досягнення:

  • Реалізація командою Сергія унікальних інноваційних проектів у фінансовому, гірничодобувному і нафтогазовому секторах, а також «Службі порятунку 112» Казахстану.
  • Запуск понад 20 великих проектів впровадження систем корпоративних комунікацій, включаючи не тільки контакт-центри, а й уніфіковані комунікації, відеоконференцзв’язок, системи передачі даних тощо.
  • Статус єдиного Діамантового Партнера компанії Avaya на території Казахстану з професійною компетенцією в області телекомунікацій.

Тема експертної панелі:

Найцікавіші проекти у сфері контакт-центрів Казахстану: погляд зсередини


Короткий опис:

Кожен раз розбираючи той чи інший кейс в профільній для себе темі, справжній професіонал прагне визначити ефективність запропонованих варіантів і знайти оптимальне рішення з урахуванням власної експертизи. Тим і цікавий досвід іноземних проектів, оскільки можуть істотно відрізнятися вступні умови, підходи та отримані результати, що нерідко дозволяє поглянути навіть на звичні практичні кейси під новим кутом.

В ході експертної панелі ми детально розберемо три найцікавіших кейсів впровадження контакт-центрів у фінансовій, нафтогазовій галузях і «Службі порятунку 112» Казахстану. Учасники конференції не тільки зможуть оцінити передумови, особливості та отримані результати в цифрах по кожному з проектів, а й отримають можливість поглянути зсередини на процес впровадження синтезу і розпізнавання мови, систем планування та оптимізації робочого часу (WFM і WFO), ефективної інтеграції контакт-центру в інфраструктуру компанії тощо на прикладі передових світових рішень.


Виступ Сергія Шина дозволить:

Під новим кутом поглянути на впровадження передових технологій у сфері дистанційного обслуговування клієнтів на прикладі найбільш інноваційних проектів Республіки Казахстан.