fbpx

https://crm.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/crm-sales-service.svg
26 травня 2021 рокуКиїв
https://crm.call-centers.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/balabanovich-320x320.jpg
СК «ПРОВІДНА»

Галина Балабанович

Галина Балабанович очолює Департамент клієнтського сервісу напрямку добровільного медичного страхування (ДМС) страхової компанії «ПРОВІДНА» – однієї з найбільших компаній ринку, регіональна мережа якої складається з 24 філій і 22 центрів клієнтського сервісу по всій території України.

Кар’єру у сфері контакт-центрів почала у 2006 році, працюючи в незалежному центрі обслуговування клієнтів у сфері страхування. Пройшла шлях від простого оператора до керівника Департаменту в різних компаніях в сегменті ризикового страхування.

У різний час працювала аналітиком з добровільного медичного страхування і керівником підрозділу обліку і контролю страхових виплат. Отриманий досвід дозволив обійняти посаду керівника медичного асистансу в СГ «ТАС», де Галина очолювала вузькопрофільний контакт-центр, який обслуговує близько 25 тис. клієнтів компанії.

У 2018 році перейшла в СК «ПРОВІДНА» на посаду начальника управління, а пізніше  керівника клієнтського сервісу ДМС.

Галина Балабанович має глибоку експертизу в оптимізації процесів обслуговування клієнтів від моменту надходження першого звернення до закінчення циклу надання послуги, організації ефективної роботи контакт-центру в режимі 24/7 і побудови якісної системи розвитку персоналу.


Досягнення:

  • Розробка комплексної системи обліку виплат, що включає аналітику для контролю рівня збитковості та вартості середнього чека. Модернізація дозволила підвищити ефективність роботи та скоротити кількість залученого персоналу на 50%.
  • Успішна реалізація проєкту трансформації контакт-центру, який дозволив значно підвищити ефективність роботи операторів і рівень клієнтського сервісу.
  • Розробка прозорої системи мотивації та оцінки результативності кожного оператора.
  • Запуск якісної системи навчання для операторів, що працюють в віддаленому режимі на регіональних майданчиках.
  • Розробка і підготовка до запуску проєкту глобальної інтеграції CRM-системи з великими провайдерами медичних послуг по всій країні.

Тема:

Секрети збереження якості сервісу при значному зростанні клієнтської бази


Тези доповіді:

Яке рішення в контакт-центрі приходить першим при різкому збільшенні кількості клієнтських звернень?

Наш досвід показує, що справа може бути зовсім не в кількості операторів на лінії… Якби не комплексна статистика, компанія навіть не підозрювала про те, як «добре ми працюємо». Але статистика – це маркер, а саме глибокий аналіз бізнес-процесів контакт-центру дозволив зрозуміти, в якому напрямку необхідно рухатися.

В ході доповіді ми детально розглянемо особливості та ключові етапи трансформації контакт-центру. Кожна складова якісного сервісу в нашому випадку буде розглянута в форматі «було-що зроблено-стало»:

  • Як змінився рівень дозвону?
  • Як змінилася швидкість надання послуг?
  • Чи можуть оператори задовольнити всі потреби бізнесу?

Ми отримали дуже цікаві результати, якими готові поділитися з Вами.

Отже, крига скресла, панове присяжні засідателі! Але це тільки початок!


Виступ Галини Балабанович дозволить:

Дізнатися про деякі секрети та особливості значного підвищення ефективності роботи контакт-центру медичного асистансу однієї з найбільших страхових компаній України.

Наші партнери

Компанії, які допомагають нам розвивати ринок контакт-центрів України.